Je tiener komt er wel / Evelien Kayaert

Artikel 1 van 9
€ 22,99
Overzicht

Tieners en schoolwerk: het is een uitdaging waar veel ouders mee te maken krijgen. Hoe krijg je je puber gemotiveerd om huiswerk te maken zonder dat je elke keer in een discussie belandt? En hoe ondersteun je je tiener zodat die efficiƫnt aan de slag gaat? Ouders komen van Mars: je tiener komt er wel is dƩ gids voor ouders die hun tiener zo vlot mogelijk door het schooltraject willen loodsen.

Hier vind je een schat aan praktische tips om je puber weer in actie te krijgen en dat vervelende uitstelgedrag aan te pakken. Leer hoe je faalangst kunt herkennen en voorkomen, zodat je tiener met meer zelfvertrouwen aan het schoolwerk begint. Dit boek biedt ook advies om schoolmoeheid tegen te gaan en geeft tips om ruzies over huiswerk te vermijden – of toch te beperken. Daarnaast krijg je concrete tips voor studievaardigheden en slimme planningstechnieken.

  • Inclusief templates voor planningen
  • Met herkenbare getuigenissen
  • Behapbare info met concrete tips

 

Dit boek is een warme oproep om te verkennen Hoe je je kind kunt ondersteunen zonder onbedoeld te veel druk uit te oefenen.
- Klaar Hammenecker

Productspecificaties

ISBN 9789020905175

Ondertitel Het boek dat je moet lezen om je tiener te motiveren voor school

Auteur Kayaert, Evelien / Vilder, Lore De / BijlesHuis

Nur 854 - Opvoeding van kinderen en jongeren

Verschijningsvorm Paperback / softback

Verschijningsdatum 07-11-2024

Uitgever Terra - Lannoo, Uitgeverij

Aantal pagina's 176

Gewicht 343 gram

Formaat 240 x 155 x 18

Bij een bestelling boven €90,- binnen Nederland geen verzendkosten!

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
Ā© 2013 - 2025 De Boekerij Zutphen | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel