Eetbare planten / Madelon Oostwoud

Artikel 14 van 17
€ 24,95 (inclusief btw)
Overzicht

Bessen, fruit, noten en andere eetbare bloemen en planten kweken. Meer dan 300 soorten vaste planten voor eetbare tuinen, voedselbossen, boslandbouw, regeneratieve landbouw en voor in de keuken.

Met eetbare vaste planten kun je oogsten uit eigen tuin, zonder jaarlijks opnieuw te hoeven zaaien. Deze nieuwe plantengids behandelt meer dan 300 soorten die geschikt zijn voor de grondsoorten en het klimaat in Nederland en BelgiĆ«. ā€˜Eetbare planten’ is een compleet naslagwerk met aandacht voor inheemse wilde eetbare planten en permacultuur.

Meer dan 300 compacte soortbeschrijvingen: naam, uiterlijk, standplaatsinformatie, toepassing in de keuken.

Voor iedereen die met de aanplant van eetbare tuinen, voedselbossen, regeneratieve landbouwprojecten en permacultuur aan de slag wil.

In deze gids vind je ook een hoofdstuk met basisrecepten en informatie over het vermeerderen van planten.

Eerder verschenen: Voedselbos en Een kleine eetbare tuin.

Madelon Oostwoud is ontwerper en tuinauteur. Zij kweekt al jaren groenten, fruit en kruiden, begon een voedselbos, geeft lezingen en workshops en schrijft voor tuintijdschriften. Voor KNNV Uitgeverij schreef Madelon o.a. de bestsellers ā€˜Een kleine eetbare tuin met vaste planten’ en ā€˜Voedselbos’.

Productspecificaties

ISBN 9789050119696

Ondertitel Meer dan 300 soorten vaste planten, zelfzaaiende planten en kweekbare paddenstoelen

Auteur Oostwoud, Madelon

Nur 424 - Tuinieren

Verschijningsvorm Paperback / softback

Verschijningsdatum 20-06-2025

Uitgever KNNV Uitgeverij

Aantal pagina's 368

Gewicht 448 gram

 Formaat 175 x 118 x 26

Bij een bestelling boven €90,- binnen Nederland geen verzendkosten!

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
Ā© 2013 - 2025 De Boekerij Zutphen | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel